ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» подав пропозиції до нових тарифів на теплопостачання, міська рада висунула свої зауваження

17 жовтня в малій залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулося засідання робочої групи з попереднього розгляду тарифів на теплову енергію та послуг з централізованого опалення.

На засіданні розглянули обґрунтування ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» щодо необхідності перерахування тарифів на теплову енергію та послуг з централізованого опалення для всіх категорій споживачів теплопостачального підприємства.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь повідомив членів робочої групи, що на адресу виконавчого комітету ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» надало обґрунтування щодо необхідності перерахування тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення, до якого додало розрахункові матеріали. Згідно з наданим обґрунтуванням планова собівартість теплової енергії складе:

— на послугу з централізованого опалення (з ПДВ) для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 47,79грн./кв.м, (в порівнянні з діючим тарифом зростання на 11,4%);

— на послугу з централізованого опалення (з ПДВ) для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1865,99 грн./Гкал (на 18,2%);

— для потреб бюджетних установ — тариф на теплову енергію (з ПДВ) — 2361,38 грн./Гкал, (на 26,7%);

— для потреб інших споживачів — тариф на теплову енергію (з ПДВ) — 2361,36 грн./Гкал, (на 3,3%).

Робоча група, вивчивши розрахункові матеріали ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», звернула увагу теплопостачального підприємства, щодо них є цілий ряд суттєвих зауважень, які були направлені ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» для подальшого узгодження. Окрім цього було зазначено, що потрібно надати обґрунтування витрат на певні види робіт, які були виконані на підприємстві.

Більш детально про зауваження робочої групи можна прочитати в протоколі, що додається.

18 жовтня на засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради міський голова Михайло Полодюк звернувся до представника ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» щодо швидкого розгляду зауважень робочої групи та спільної їх роботи з обґрунтування запропонованих тарифів.

— Питання потрібно вирішити якнайшвидше і підійти до цього з розумом і виважено, — зауважив міський голова.

Питання про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива обговорила громадськість Шепетівки
Сибірка: джерела зараження та шляхи передавання