У міській раді проведено інформативно–лекційний захід про небезпеку ВІЛ/СНІД

У рамках інформаційно–просвітницької акції до Всеукраїнського дня боротьби зі СНІДом під гаслом  «ВІЛ стосується кожного» Шепетівським міським центром соціальних служб у справах сім’ї,  дітей та молоді було проведено інформативно–лекційний захід на тему: «Небезпека – ВІЛ/СНІД, подумай про майбутнє ! Обери життя !».

У заході взяли участь волонтери Шепетівського міського ЦСССДМ. Метою  лекції  було привернути увагу студентів до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Організатори охарактеризували поняття ВІЛ/СНІД, студентам був продемонстрований відеоролик «ВІЛ/СНІД. Полюби життя», в якому пояснювалося, як саме вірус потрапляє в організм людини. Оскільки одним із важливих способів запобігання поширенню СНІДу є роз’яснення таких аспектів ризику, як небезпека випадкових зв’язків та необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, учасники лекторію отримали інформацію  про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.

Сучасне рабство
«Небезпека – ВІЛ/СНІД, подумай про майбутнє ! Обери життя !»