У міській раді відзначили шепетівчан та трудові колективи з нагоди Дня міста

Сьогодні у великій залі засідань Виконавчого комітету Шепетівської міської ради з нагоди Дня міста відбулось урочисте нагородження найуспішніших за цей рік шепетівчан та трудових колективів.

Міський голова Михайло Полодюк привітав присутніх зі святом. У вітальному слові він зазначив, що це особливий день, це свято, яке об’єднує усіх, кому дороге наше місто — його минуле і його сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто творив історію Шепетівки, збагачував традиції, розбудовував. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

Михайло Іванович подякував шепетівчанам, які небайдужі до долі рідного міста. Адже всі разом ми щоденно працюємо над покращенням життя в рідній  Шепетівці.

Усім містянам Михайло Полодюк висловив побажання злагоди, взаємної поваги,  довіри, кожному домі – родинного затишку, миру, любові та достатку.

Далі відбулась урочиста процедура нагородження шепетівчан Почесною грамотою Шепетівської міської ради,  подарунками, квітами та трудові колективи закладів охорони здоров’я —  і  грошовими сертифікатами.

На завершення заходу, для пам’яті, присутні зробили колективну світлину.

Міський голова Михайло Полодюк про будівництво водогону у мікрорайоні "Косецький" (відео)
12 червня. Інформація станом на 15.30