У школі-інтернат пройшли веселі старти

6 листопада 2019 року в Шепетівській спеціалізованій школі  інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням  окремих предметів та курсів, пройшли змагання «Веселі старти».

Змагання пройшли за підтримки: Обласного центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Веселі старти пройшли з  веселим  позитивним настроєм. Було проведено багато естафет та конкурсів, вікторина на спортивну тематику, а також перетягування канату.

Участь у змаганнях взяли школярі віком 12-14 років, чотири команди по вісім чоловік. Усі чотири команди були нагороджені призами, подарунками, грамотами, медалями, футболками та іншими призами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також була нагороджена спортивним інвентарем школа інтернат. Висловлюємо подяку директору школи — інтернат Пипич О.В. за надану можливість провести веселі старти в спортивному залі серед учнів 12-14 років спеціалізованої школи інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Відпочинок в «Молодій гвардії»
Школа-інтернат вже обігрівається власною модульною котельнею