У спортивному залі «Локомотив» відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд

Турнір організований Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Участь у змаганнях взяли дві шепетівські команди: «Лісівник» і «Колос» та запрошена команда з міста Ізяслава — «Сангушко». Матчі між командами проходили до двох перемог по партіям. Після напруженої та емоційної боротьби в матчі за третє місце зійшлися команда «Колос» та команда гостей «Сангушко». Лише дві партії вистачило, щоб команда «Сангушко» виборола перемогу у команди «Колос».

Не менш захоплюючим видався і матч за перше місце, в якому зустрілися команда «Лісівник» та команда «Сангушко». По ходу зустрічі команди йшли бал в бал. Почергово вириваючись вперед. Перша партія закінчилася з рахунком 25:21 на користь команди «Лісівник». Емоції зашкалювали, глядачі невтомно підтримували своїх улюбленців. Друга партія закінчилась також з рахунком 25:21, але вже на користь команди гостей «Сангушко».

Початок третьої партій тримав усіх в постійній напрузі. Команди постійно йшли нога в ногу, здавалося, що ця гра ніколи не закінчиться. Для перемоги нашої команди необхідно було отримати два бали поспіль. Команди вперто не бажали поступатись, м’яч надовго зависав над ігровим майданчиком, гравці не шкодували себе. Але в кінці третьої партії лісівникам вистачило волі до перемоги та розконцентрації суперника, щоб здобути таку бажану перемогу в змаганнях. Партія завершилась з рахунком 16:18 на користь команди «Лісівник».

До команди переможця увійшли: Сасюк В.М., Балабєй Б.В., Заблоцький О.В., Кушнірук А., Ніколайчук О., Денисюк Р., Гнатишин О., Комкар В.

Команди нагороджені медалями, грамотами та кубком. Кращого гравця Столяр Д.М. нагороджено статуеткою.

Депутати міської ради розглянули питання винесені на сесію
Запрошуємо взяти участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Велодень»