Відбулась робоча зустріч посадовців міської ради із представниками «Льонокомбінату»

У понеділок, 18 лютого,  так як і було домовлено на сесії міської ради 14 лютого, в кабінеті міського голови  Михайла Полодюка відбулася робоча зустріч міського голови, спеціалістів виконавчих органів міської ради, а саме: начальника юридичного відділу Ганни Бабась, начальника відділу містобудування та архітектури Володимира Донкова, завідувача сектором з питань Державного архітектурно-будівельного контролю Михайла Малика, начальника відділу з питань регулювання земельних відносин Наталії Мазурець та представників філії «Льонокомбінату»  у місті Шепетівці Галини Червонюк та юриста підприємства Юлії Вітрук.

У результаті обговорення представники міської ради запропонували два альтернативних законних варіанти вирішення питання.Перший напрямок — шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки із відповідними змінами Генерального плану міста Шепетівки, що в часі триватиме близько року, інший – це  шлях щодо викупу земельної ділянки і в подальшому сплата підприємством «Льонокомбінату» 3%-го  земельного податку.
Представники «Льонокомбінату» зацікавилися пропозицією викупу земельної ділянки, але остаточне рішення, як вони повідомили, приймає власник. За кілька годин після завершення робочої зустрічі, порадившись із власником, в телефонному режимі представники «Льонокомбінату» повідомили, що пропозиції цікаві  і в подальшому вони, ймовірно, повернуться до них.
Проте, на цей час власник підприємства наполягає, щоб його заяву в такому вигляді як вона подана до міської ради була розглянута на найближчій сесії  міської ради.
Саме тому, питання залишається відкритим і готується до розгляду на депутатських комісіях у березні цього року.

 

Шепетівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:
Верховний суд України підтвердив законність рішення сесії Шепетівської  міської ради про розірвання концесійного договору з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», але…