Відбулася VII сесія Шепетівської міської ради

25 березня на порядок денний сьомої сесії Шепетівської міської ради було винесено 36 питань.

На початку засідання присутні розглянули депутатські запити. Перший, про розміщення зовнішньої реклами у місті Шепетівка, який надійшов від Алли Бунечко. Депутати підтримали ініціативу до 1 червня розробити, відповідно до вимог сьогодення, Порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Шепетівка та винести документ на розгляд виконкому. Ще один депутатський запит надійшов від Наталії Собчук — щодо розроблення Програми фінансування фізичного виховання та спортивної підготовки учнів за рахунок бюджетів різного рівня. Програма передбачатиме модернізацію матеріально-технічної бази для занять учнями загальноосвітніх шкіл фізичною культурою. Документ буде винесено на розгляд депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

Затвердили депутати також і Програму підтримки учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни Шепетівської міської територіальної громади, в рамках якої вищезгаданій категорії громадян надається можливість разового зубопротезування за кошти місцевого бюджету. Погодили депутати і Програму розвитку малого і середнього підприємництва Шепетівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, яка була напрацьована Координаційною радою з питань підприємницької діяльності, що відновила свою роботу вперше за останні п’ять років у 2021 році.

Затвердили структури: Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, фінансового управління та управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради. Штати цих підрозділів змінилися в відповідності до оновленої структури виконавчого комітету. Нагадаємо оптимізація штатних одиниць виконавчого комітету, з ініціативи міського голови Віталія Бузиля, відбулася минулої сесії.

Ознайомились зі звітом про виконання у 2020 році Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів у засобах масової інформації у 2020 році та Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018 – 2020 рр.

Заслухавши начальника управління житлово-комунального господарства Юрія Гудзика, депутати внесли пропозиції в додаток до Програми благоустрою міста Шепетівка, сіл Плесна, Пліщин, Жилинці на 2018-2022 роки, зокрема реконструкції світлофорних об’єктів та вуличного освітлення. Обговорили Програму «Питна вода» на 2021-2022 роки та передали газову модульну котельню «КОЛБІ» на  баланс Шепетівського підприємства теплових мереж.

Також депутати розглянули та обговорили проекти рішень Про затвердження Порядку надання дозволів на встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів у масивах багатоквартирної житлової забудови на території міста Шепетівка.

Також було прийнято ряд господарських рішень щодо надання матеріальної допомоги та земельних питань.

 

За кожним навчальним закладом області тепер буде закріплено працівника поліції
Звернення до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо закупівлі кисневої станції для КНП "Шепетівська багатопрофільна лікарня"