Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

8 жовтня на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянули ряд важливих для життєдіяльності міста питань.

Учасники засідання затвердили проектно-кошторисну документацію за якою у місті буде проведено реконструкцію світлофорних об’єктів на перехресті вулиць Героїв Небесної Сотні та Судилківської, на перехресті проспекту Миру і вулиці Островського та вулиць Української й Валі Котика.

Затвердили проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення по Старокостянтинівському шосе, проспекті Миру, вулицях Героїв Небесної Сотні, Валі Котика, Лісовій, Островського, Залізничній, 400-річчя Шепетівки, Судилківській, Українській, вулиці Генерала Шухевича та Чкалова. Відповідно до проекту буде замінено світильники на більш сучасні та енергоощадні.

Заміні на нові підлягають 804 світильники, що водночас дозволить частково забезпечити зовнішнім освітленням приватний сектор шляхом економії.

Також прийняли рішення про початок опалювального сезону 2021/2022 в комунальних бюджетних закладах Шепетівської міської територіальної громади з індивідуальними котельнями на твердому паливі та на електричному опаленні з 8 жовтня 2021 року.

У ході засідання затвердили порядок забезпечення проїзду учнів закладів загальної середньої освіти Шепетівської міської територіальної громади відповідно до програми «Шкільні перевезення» на 2021-2023 роки.

 

 

 

Школярі змагалися у влучності стрільби з пневматичної зброї
Юристи приймали вітання з нагоди професійного свята
Новини Шепетівки