ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЙНЯТТЯ-ПЕРЕДАЧІ ГУРТОЖИТКІВ НА ВУЛ. СТАРОКОНСТЯНТИНІВСЬКЕ ШОСЕ

Відбулося перше чергове засідання комісії з питання прийняття-передачі гуртожитків на вул. Старокостянтинівське шосе

Питання приватизації гуртожитків за адресою вул. Старокостянтинівське шосе 37 та 33 актуальне вже декілька років. Але незабаром мешканці цих житлових приміщень зможуть реалізувати своє право на житло шляхом приватизації житлових приміщень у гуртожитках. Шепетівська міська рада розпочала процес приймання гуртожитків у комунальну власність громади від балансоутримувача ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат».

На засіданні спільної комісії сьогодні було обговорено та виокреслено першочергові кроки, необхідні для практичного процесу «прийому-передачі». Перш за все — це наявність повного пакета технічної документації на приміщення та з’ясування фактичного переліку мешканців гуртожитків.

Як зазначав раніше міський голова Віталій Бузиль, питання приймання цих об’єктів на баланс міста — важливе та актуальне — це дасть змогу мешканцям нарешті належним чином оформити права власності на житлові приміщення. Надалі рішення про передачу гуртожитків буде винесено на розгляд пленарного засідання Шепетівської міської ради.

За вихідні у Шепетівці вакцинувалося 340 осіб
ЯК ЗМІНИТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ?