Відновлено роботу координаційної ради з питань підприємницької діяльності

Сьогодні відновила роботу координаційна рада з питань підприємницької діяльності, яка не функціонувала з 2016 року. Міський голова Віталій Бузиль провів перше настановче засідання ради за участі заступників Артура Мовсісяна та Віталія Янушевського. Участь у зустрічі взяли представники бізнесу, фахівці служби зайнятості  та Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області.

«Сподіваюся, ми співпрацюватимемо не лише в рамках координаційної ради, а з представниками бізнесу в цілому. Органи місцевого самоврядування, і це моя однозначна позиція, повинні підтримувати підприємництво, принаймні не нашкодити сталій діяльності. Як міський голова готовий до співпраці та діалогу! «, — розпочав засідання Віталій Бузиль.

У ході жвавої дискусії члени ради підняли проблемні питання. Серед іншого обговорили впорядкування нормативного регулювання, підвищення ефективності надання адміністративних послуг та можливості заохочення роботодавців. Широкого обговорення набула тема сворення сприятливих умов для залучення інвестицій.

Представники Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області роз’яснили  присутнім механізми дії Закону України від 04.12.2020 № 1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та списання податкових боргів, наголосили на необхідності використання касових апаратів та зауважили, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування громадягами доходів одержаних протягом 2020 року.

«Питання легалізації «тіньової» зайнятості та «тіньової» заробітної плати повинні стати одними з пріоритетних в роботі органів виконавчої влади та податківців, як одне із джерел наповнення бюджету громади.», — зауважила начальник Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Валентина Ординська.

Міський голова запропонував зробити такі засідання регулярними задля ефективної роботи координаційної ради та своєчасного опрацювання пропозицій.

12 лютого. Інформація станом на 11.00
Шепетівський район:  рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку