Відповідно до рішення виконкому буде обмежено рух автотранспорту  територією кладовища

27 квітня міський голова Віталій Бузиль провів засідання виконавчого комітету на яке було винесено три питання.

Після обговорення  члени виконкому своїм рішенням вирішили припинити опалювальний сезон 2020/2021 року в КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» з 5 травня 2021 року, оскільки прогнозується потепління.

Також виконавчий комітет вирішив  обмежити рух автотранспорту на території міського кладовища для забезпечення роботи технологічного транспорту комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради».

Отож рух автотранспорту  територією кладовища буде обмежено з середи  28 квітня до п’ятниці 30 квітня з 8.00 – 17.00 години щоденно, з вівторка 4 травня до п’ятниці 7 травня з 8.00 – 17.00 години щоденно та  з  понеділка 10 травня до п’ятниці  14 травня з 8.00 – 17.00 години щоденно.

У провідну неділю 9 травня 2021 року з 8.00 до 21.00 години буде обмежено рух автотранспорту по вулиці П’яскорського на ділянці дороги, що прилягає до території міського кладовища.

Виняток становитимуть лише транспортні засоби осіб з обмеженими фізичними можливостями, технологічний автотранспорт комунального підприємства «ШРЕП» та автотранспорт служб екстрених викликів.

Розглянувши звернення фізичної особи підприємця члени виконкому вирішили надати дозвіл на проведення ремонту навісу автобусної зупинки за адресою вулиця Залізнична, 50А за власний рахунок.

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС
У рамках весняного призову чергова група призовників з Шепетівки та навколишніх ТГ відправилася до збірного пункту у місто Хмельницький