Юним шепетівчанам вручили премії Хмельницької обласної державної адміністрації

Сьогодні міський голова Віталій Бузиль разом із заступником Галиною Безкоровайною привітав та вручив відзнаки Хмельницької обласної державної адміністрації вокальному гурту «КУМАСІ» та вихованцю Шепетівської ДЮСШ  Колеснику Сергію.

Міський голова побажав юним талантам продовжувати рухатися вперед, нових досягнень, успіхів та перемог. Також Віталій Володимирович зауважив, що дуже важливо, щоб серед нашої молоді було якомога більше таких активних дітей та молодих людей.

Даними преміями була відзначена активна та прогресивна молодь, кращі представники культури, найуспішніші спортсмени та тренери Хмельниччини.

Вихованець Шепетівської ДЮСШ — Колесник Сергій Володимирович — майстер спорту України з важкої атлетики був вдзначений  за  вагомі особисті досягнення, популяризацію спорту серед молоді області  та високу професійну майстерність у номінації «За спортивні досягнення».

Гурт «КУМАСІ» – вокальний гурт Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості отримав обласну премію за професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток української культури та високий художній рівень у номінації «За творчі досягнення».

Насамкінець «КУМАСІ» потішили присутніх своїм співом.

Бажаємо нових злетів, натхнення та жаги до перемог!

 

Online запис на прийом до фахівців служби зайнятості
Договір оренди землі