З  5 жовтня на роботодавців чекають комплексні перевірки з праці

Про це говорили  в пятницю, 28 вересня, в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради, де відбулась робоча нарада за участі підприємців  міста.

Зустріч було організовано, щоб повідомити підприємців  про ухвалене Кабінетом Міністрів України  розпорядження від  5 вересня 2018 року  № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яке дало старт боротьбі з тіньовою зайнятістю.

Сам текст розпорядження було оприлюднено 19 вересня. Відповідно до нього Уряд доручив Держпраці, Державній фіскальній службі України, Пенсійному фонду,  Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин до 5 жовтня 2018 року.

А починаючи з 5 жовтня 2018 року проводити комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади доручено переглянути  власні нормативно-правові акти  та внести до них зміни  з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

При цьому ДФСУ, ПФУ, Нацполіція та інші центральні органи виконавчої влади будуть подавати щомісяця до 10 числа Держпраці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Мінсоцполітики Кабінетові Міністрів України.

 

 

Михайло Полодюк спілкувався з лідерами учнівського самоврядування
Шановні працівники дошкільних закладів!
Новини Шепетівки