З 8 по 24 січня в Україні введено локдаун

На позачерговому засіданні 9 грудня 2020 року  Уряд затвердив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 28 лютого 2021 року з посиленням обмежень на період з 8 до 24 січня.

Постанова від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Посилення обмежень розпочнеться у період з 8 січня до 00:00 25 січня.

На період локдауну заборонено відвідування усіх закладів освіти, окрім дошкільної та спеціальної.

Заборонена робота кафе, барів, ресторанів, крім на виніс і на доставку.

Заборонено приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, окрім купівлі товарів першої необхідності.

Заборонено приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності. Заборонена робота закладів культури (театри, кінотеатри, виставки), фітнес-залів, басейнів, усіх масових заходів, крім офіційних спортивних. Салони краси можуть працювати винятково за попереднім записом та без очікування відвідувачів усередині.

Закриються всі заклади розміщення, крім готелів та закладів реабілітації.

Громадський транспорт продовжить роботу. Працюватимуть банки, продуктові, аптеки, поштові оператори.

Нагадуємо, що відповідно до карантинних обмежень на території України забороняється  перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту та перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.

Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації звертається до шепетівчан із розумінням ставитися до вимог локдауну та неухильно дотримуватися обмежень!

 

 

9 січня. Інформація станом на 19.00
7 січня. Інформація станом на 10.00