Закликаємо шепетівчан дотримуватись правил пожежної безпеки на природі

З метою попередження пожеж на природних екосистемах та забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей повідомляємо про неприпустимість спалювання сухостою, сухої трави, дерев та сміття.

Випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього середовища, адже призводить до руйнування екосистеми  (знищення рослин, комах, птахів та тварин), забруднення атмосферного повітря, погіршення якості ґрунту.  На весняно-літній період припадає найбільша кількість пожеж.

Пожежі можуть виникати у лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях та інших територіях, що призводить до зниження захисних та водоохоронних властивостей лісу.  Знищуються цілі лісові масиви, забруднюється атмосфера та порушується тепловий баланс. У окремих випадках пожежі призводять до значних руйнувань та загибелі людей.

Наголошуємо, що регулярні підпали зменшують біорізноманіття та порушують природну рівновагу. Саме тому, зважаючи на збільшення кількості загорань у природних екосистемах та на відкритих територіях, закликаємо громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у спекотний період.

Нагадуємо, що спалювання сухої рослинності забороняється  законодавством України та передбачає адміністративну відповідальність з відповідним накладенням штрафів.

Допомога по вагітності та пологах  за рахунок коштів Фонду соціального страхування  зросла!
Розпочався ремонт по Староконстянтинівському шосе