Запрошуємо ГО громади скористатися програмою підтримки громадських організацій соціального спрямування «Соціальне партнерство» на 2022 – 2024 роки

Мета програми підтримки ГО «Соціальне партнерство» на 2022 – 2024 роки полягає у забезпеченні конструктивної взаємодії між Шепетівською міською радою та громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Бюджетні кошти в межах Програми спрямовуються на реалізацію програм (проектів, заходів) громадських організацій, які переможуть у конкурсі проектів «Програми підтримки громадських організацій соціального спрямування   «Соціальне партнерство.

Розроблені учасниками конкурсу проекти мають спрямовуватися:

1)  на безпосередню роботу з відповідними соціальними групами: ветеранами війни, особами з інвалідністю, громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники АТО/ООС та їх родини.

2) проведення заходів за участі членів організації з патріотичного виховання мешканців району, особливо молоді, формування патріотичних настроїв.

Учасники конкурсу подають конкурсні пропозиції за формами 1, 2 (за посиланням). Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими організаціями, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.

Громадська організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному вигляді.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані та належним чином засвідчені.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь громадські організації соціального спрямування зареєстровані на території громади, а також не зареєстровані на території Шепетівської територіальної громади. Головна умова – реалізація проекту учасника повинна здійснюватися виключно на території Шепетівської територіальної громади.

Строки подання конкурсних пропозицій та строки проведення конкурсу

Строки подання конкурсних пропозицій: до 31 січня 2022 року.

Строки проведення конкурсу: затвердження організатором конкурсу переліку громадських організацій, визначених переможцями конкурсу – протягом 15 робочих днів з дня визначення конкурсною комісією переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного проекту.

Порядок проведення конкурсу проектів Програми підтримки громадських організацій соціального спрямування «Соціальне партнерство», розроблених громадськими організаціями, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з місцевого бюджету Шепетівської міської ради

Заява громадської організації на участь у конкурсному відборі для Програми підтримки громадських організацій соціального спрямування»Соціальне партнерство»

Опис проекту та кошторис витрат громадської організації на участь у конкурсному відборі для Програми підтримки громадських організацій соціального спрямування»Соціальне партнерство»

Запрошуємо  жінок-підприємниць взяти участь у Конкурсі «Створено жінками»
Шановні громадяни! Запрошуємо до участі у «гарячій лінії»!
Новини Шепетівки