Затверджено економічно-обґрунтований тариф на теплопостачання

Сьогодні, 16 січня, відбулося засідання Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, на якому розглянули проект рішення Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання теплової енергії для Шепетівського підприємства теплових мереж.

Перед голосуванням члени виконкому розглянули пакет відповідних документів щодо коригування встановлених тарифів на теплову енергію наданих Шепетівським підприємством теплових мереж. У них зазначається, що у зв’язку із підвищенням ціни на природний газ у грудні 2020 року на 13,5%, підвищенням тарифів на послуги з розподілу природного газу на 91,2%, збільшенням мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали підприємство змушене встановити економічно обґрунтований тариф.

Обговоривши проект рішення члени виконкому прийняли рішення скоригувати тарифи для наступних категорій споживачів: для населення у розмірі — 2293,76 грн./Гкал (з ПДВ); для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) у розмірі -2293,76 грн./Гкал (з ПДВ), тобто підняття відбудеться на 12,5 %.

Рішення про затвердження нового тарифу було підтримано більшістю голосів членів виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

 

 

ДО УВАГИ ОБ'ЄДНАНЬ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, СПОЖИВАЧІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ!
16 січня. Інформація станом на 11.00